American College Üniversitesi


Katılım Şartları: Bu ilana katılanlar Makedonya Yüksek Öğrenim kanunun gereklerini ve İngilizce diline iyi hakim olmaları şartlarını yerine getirmeleri gereklidir. Üniversitemizde Eğitim dili İngilizcedir. Ayrıca Balkan üniversitesi öğrencilerine % 100 Burs olanakları sunmaktadır.

Üniversite Amerikan College Üsküp(UACS) 2005 yılında kurulmuş bir Makedonya Cumhuriyeti'nde kurulmuştur. Üniversite Amerikan ve Avrupa eğitim deneyimlerini en iyi birleştiren yüksek öğrenim için vazgeçilmez bir kurumdur. UACS özenle tasarlanmış müfredat yoluyla, Amerikan sisteminin verimliliğini sunmaktadır. Mesleki edebiyat ve seçkin yazarların çalışmalarının yanı sıra "Amerikan Way" uygulanmasını içermektedir. UACS bütün insanların eğitim ile zenginleştirilmiş olmasını amaç edinmiştir. Yükseköğretimde mükemmelliği sağlamak ve faaliyetlerini tüm alanlarında Avrupa'da en iyi ve Amerikan eğitim standartları ve uygulamaları ve tüm müfredatı Avrupa ve Amerikan araştırma olarak geliştirmek ve araştırma tesisi uygulamalı için doktora programları uygulanmaktadır. İngilizce dilinde eğitim sunan Makedonya amerikan koleji ve Makedonya'da seçilen okullarda her düzeyde, lisans ve yüksek lisans, yerli ve yabancı öğrenciler için hükümetlerin çalışmaları vize işlemleri olmadan, uluslararası ve Avrupa kuruluşları, ticaret ve sanayi için öğrencilerin buluşma noktası Makedonya Eğitim Merkezi İstanbul olarak geliştirilmesi ve özel sektör ve sivil toplum örgütü toplulukları ile ayrıcalıklı bir ilişki uygulamak için, eğitim ve öğretim kaynak ve öğrencileri hazırlayan uygun becerileri ile çalışma dünyasına girmek hizmet anlayışı içindedir. Makedonya Eğitim Merkezi Hizmet ve yerel uluslararası anlayış ile bölgesel ve küresel toplumun ortak akademik programlar ve ortak derece ile üniversitenin liderliği teşvik etmek amacı ile Türkiye'den Makedonya'ya gidecek öğrencilere Yardımcı olmak adaptasyon problemlerinde her daim yanında olmak hizmet anlayışı içinde yer almaktadır.
İletişim için öğrencilerin yetenek ve genel konuşma, analiz, problem çözme, etik, sosyal etkileşim, etkin vatandaşlık, estetik nişan ve fiziksel kültürü oluşturmak. Yeni Avrupa Yükseköğretim Alanı (EHEA) ve Avrupa Araştırma Alanı (ERA) katılmaktadır. Üniversitesi Amerikan Koleji Üsküp'te bir yükseköğretim dünya çapında öğrencilere programları okuyan çeşitli sunmak için tasarlanmıştır. UACS üniversite uluslararası bir faaliyet olarak tasarımlamak. Böylece işbirliği uluslararası artırılması için Türk öğrencilere önem verilmektedir. LOCATION Skopje'de Yunanistan sermaye ve Makedonya'da bulunan Balkan Yarımadası Bulgaristan, Arnavutluk, Sırbistan, Güneydoğu Avrupa'da sınır olan komşu ülkelerden öğrenci alımları sürmektedir. Öğrenciler Yılsonu ve Dönem sonunda her öğrenci profesörlerin performansını değerlendirerek bir değerlendirme formu verilir. UACS kuvvetle onun öğrencilerinin değerleri, öğrencilerin genel öğretim değerlendirmesi her dönem sonunda personel profesör değerlendirir.

Vizyon: Akademik mükemmellik ve kaliteye odaklanmak uluslararası için yüksek öğretim ve üniversite araştırma öğrencileri tarafından tanınan, öğretim üyeleri ve bilim adamlarının ulusal bir lider Öğrenme ve araştırma ulusal ve uluslararası rekabet ve alaka için sürekli yenilik sayesinde tanınan bir topluluk Öğrencileri, öğretim üyeleri, personel ve işverenler, Makedonya Cumhuriyeti ve bölge için tercih edilen bir üniversite olmanın Türk öğrencileri için avantajların en büyüğüdür. Balkan, Akdeniz, Avrupa ve Amerika çalışmalar ve araştırmalarda önemli bir kariyer merkezi Makedonya Eğitim Merkezi Bir kurumun birçok alanda, lisans ve lisansüstü gibi, BA, BS, LLB, MBA, MA, MS, LLM, Doktora, vb derece almalarını sağlamaktadır.
Yaşam boyu ve sürekli eğitimin bir ağ oluşumu bulunmaktadır.

Eğitim ve Sınıflandırma

Ders 25 öğrenci küçük gruplar halindedir. Öğrencinin katılımını gerektiren UACS besleyen enteraktif sınıflar bulunur. Öğrenciler çeşitli projeler ve dönem boyunca ödevleri hazırlamakla yükümlüdür. Notlandırma göre yapılır: Seyirci öğrenci olarak -% 10 Ara sınav - 30% Denemeler ve ödev -% 20 Final - 40% Mezun olabilmek için öğrencinin üzerinde bir not ortalaması olması gereken bir C- olmalıdır. Lisans diploması için öğrencilerin ortalama GPA 1,67 veya üzeri olmalıdır. Master öğrencisi ortalama GPA 2,00 ve üstünü korumak gerekiyor.

Akreditasyon Üniversitesi Amerikan Koleji Üsküp için Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından Makedonya Cumhuriyeti'nde akredite edilmiştir. Üniversite Amerikan Koleji Üsküp tamamen devlet Kurulu akreditasyon ile Makedonya Cumhuriyeti'nde akredite ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Makedonya Cumhuriyeti'nde yüksek öğrenim için bir kurumun faaliyet onaylanmıştır. (Makedonya Cumhuriyeti yükseköğretim Madde 46 bölüm 2, Hukuk, Resmi Gazete'de Makedonya Cumhuriyeti, No: 64/2000 ve 49/2003). İyileştirilmesi için yönetim kuruluna son teslim, uyum ve akademik programlara doğrulama onaylanmıştır. Ayrıca Üniversite mezunu olan gençler Hukuki ve İdari çalışmalar alanında programları ödüllendirme sağlamaktadır. Mimarlık ve Tasarım ve Bilgisayar Bilimleri ve Bilişim Teknolojisi olarak Amerikan Koleji Üniversitesi Üsküp'te 2007 yılında önemli bir stratejik değişiklikler yapmıştır: Mimarlık Okulu ve Tasarım Lisans derecelerine Associate Degrees verilmesi terfi edilmiştir. Okul Bilişim Teknolojileri ve Bilgisayar Bilimleri Lisans derece Associate derece USA diploması alabilmekteler. Ulusal akreditasyonun yanı sıra üniversite talebi karşılamak için ABD'de yaşayan öğrencilerinde ihtiyacı vardır. USA. Bu amaçla öğrenciler için başlatılan ve hareket sağlanmaktadır. Sonuçta UACS sonunda akredite edilecek ve ABD'de ulusal bir akreditasyon organı tarafından onaylanmış bir kurum haline getireceğini ortaya koymuştur. Dahası UACS Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi, 2008 yılında verilmiştir.

Konumu: American College Üsküp merkezi (ul. Treta Makedonska Brigada bb) üzerinde bulunmaktadır. 3600 m2 alanına yayılmıştır. Derslikleri - Kütüphane - Bilgisayar laboratuarı - bilgisayar odası Okuma - Kafeterya - boş zaman odaları bulunmaktadır.
Lisansüstü Programı
MBA programına sahip MBA tüm kullanılabilir ve kursları öğrencileri UACS az veya sahip tam 6 ortalaması 2,8, en azından.

Amerikan Üsküp College üniversitesinin dünyada ve ABD kolejleri benzer sayıda engin deneyimleri ile paylaşılması avantajı vardır. CIC, atölye çalışmaları aracılığıyla desteklemeyen UACS seminer ve programları eğitim geliştirme Üniversitesi'nde yapılabilmektedir. Konaklama
UACS Kampus merkezinde derslik bir konumda donatılmış tam bir şehir, bir restoran ve bilgisayar laboratuarları ile internet bağlantısı, çalışma ve okuma odaları, kütüphane, kafeterya UACS öğrenciler için konut düzenler ve 2 odalı daireler kiralaya verilmektedir. Maliyet 100 Euro - 200 Euro arasındadır.

Ücret:
Hazırlık: 2600 Euro Lisans 2600 Euro
Ücret: 520 Euro verilmesi Kayıt kabul için zorunludur.
Kalan bakiye ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir:
Nakit Ödeme:
Yükleme ödemeler (9 ay taksit) Dönem ödeme: % 50 Güz dönemi ve %
50 Bahar Dönemi
İndirimler:
Peşin ödeme için% 5